SMAJ45CA
Extended
Manufacturer
Zhengxin
MFR.Part #
SMAJ45CA
JLCPCB Part #
C5261770
Package
SMA
Description
1uA 400W 45V 5.5A 50V 72.7V TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS