SMAJ40CA
Extended
Manufacturer
Zhengxin
MFR.Part #
SMAJ40CA
JLCPCB Part #
C5261768
Package
SMA
Description
1uA 400W 40V 44.4V 6.2A 64.5V TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS