SMAJ100CA
Extended
Manufacturer
Zhengxin
MFR.Part #
SMAJ100CA
JLCPCB Part #
C5261782
Package
SMA
Description
100V 111V 162V 1uA 2.47A 400W TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS