SMAFJ22CA
Extended
Manufacturer
Zhengxin
MFR.Part #
SMAFJ22CA
JLCPCB Part #
C51933681
Package
SMAF
Description
-55℃~+175℃ 11.3A@10/1000us 1uA 22V 26.9V 35.5V 390pF 400W@10/1000us SMAF ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS