SMAFJ11CA
Extended
Manufacturer
Zhengxin
MFR.Part #
SMAFJ11CA
JLCPCB Part #
C51933672
Description
-55℃~+175℃ 11V 13.5V 18.2V 1uA 22A 390pF 400W@10/1000us TVS SMAF ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS