5.0SMDJ70A
Extended
Manufacturer
Zhengxin
MFR.Part #
5.0SMDJ70A
JLCPCB Part #
C5261541
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 113V 44.2A@10/1000us 5kW@10/1000us 5uA 70V 86V TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS