5.0SMDJ58CA
Extended
Manufacturer
Zhengxin
MFR.Part #
5.0SMDJ58CA
JLCPCB Part #
C5261388
Package
DO-214AB(SMC)
Description
53.4A@10/1000us 58V 5kW@10/1000us 5uA 71.2V 93.6V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS