5.0SMDJ300CA
Extended
Manufacturer
Zhengxin
MFR.Part #
5.0SMDJ300CA
JLCPCB Part #
C5382573
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 10.3A 300V 371V 486V 5kW@10/1000us 5uA Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS