5.0SMDJ22CA
Extended
Manufacturer
Zhengxin
MFR.Part #
5.0SMDJ22CA
JLCPCB Part #
C5261375
Package
DO-214AB(SMC)
Description
140.8A 22V 26.9V 35.5V 5kW@10/1000us 5uA Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS