5.0SMDJ19A
Extended
Manufacturer
Zhengxin
MFR.Part #
5.0SMDJ19A
JLCPCB Part #
C5382554
Package
DO-214AB(SMC)
Description
10uA 162.3A@10/1000us 19V 23.3V 30.8V 5kW@10/1000us TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS