ZD1117ILTR33
Extended
Manufacturer
Zetta
MFR.Part #
ZD1117ILTR33
JLCPCB Part #
C2928930
Package
SOT-223-4
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 1.5V@(1A) 16V 1A 3.3V 5mA Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive SOT-223-4 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS