LPG561M35050FVA
MFR.Part #
LPG561M35050FVA
JLCPCB Part #
C431677
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.73A@120Hz 2000hrs@85℃ 35mm 400V 50mm 560uF ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS