LPG561M30060FVA
MFR.Part #
LPG561M30060FVA
JLCPCB Part #
C431991
Package
Plugin,D30xL60mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.73A@120Hz 2000hrs@85℃ 30mm 400V 560uF 60mm ±20% 插件,D30xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS