LPG471M35045FAA
MFR.Part #
LPG471M35045FAA
JLCPCB Part #
C432131
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.3A@120Hz 2000hrs@85℃ 35mm 400V 45mm 470uF ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS