LPG471K30050FVA
Extended
Manufacturer
Zeasset
MFR.Part #
LPG471K30050FVA
JLCPCB Part #
C489724
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 30mm 400V 470uF 50mm ±10% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS