LPG102M35050FVA
Extended
Manufacturer
Zeasset
MFR.Part #
LPG102M35050FVA
JLCPCB Part #
C432057
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+85℃ 1000uF 2000hrs@85℃ 35mm 400V 50mm ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS