LPE681M30060FVA
MFR.Part #
LPE681M30060FVA
JLCPCB Part #
C432010
Package
Plugin,D30xL60mm
Description
-25℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 30mm 450V 60mm 680uF ±20% 插件,D30xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS