LFG681M35050FVA
MFR.Part #
LFG681M35050FVA
JLCPCB Part #
C431998
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.88A@120Hz 2000hrs@85℃ 35mm 400V 50mm 680uF ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS