LFG471M25050FVA
MFR.Part #
LFG471M25050FVA
JLCPCB Part #
C432097
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.12A@120Hz 2000hrs@85℃ 25mm 400V 470uF 50mm ±20% 插件,D25xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS