LFG221M22045FVA
MFR.Part #
LFG221M22045FVA
JLCPCB Part #
C431994
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-25℃~+85℃ 1.19A@120Hz 10mm 2000hrs@85℃ 220uF 22mm 400V 45mm ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS