HPG471M25070FVA
Extended
Manufacturer
Zeasset
MFR.Part #
HPG471M25070FVA
JLCPCB Part #
C432085
Package
Plugin,D25xL70mm
Description
-25℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 25mm 400V 470uF 70mm ±20% 插件,D25xL70mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS