HPE471K35050FVA
Extended
Manufacturer
Zeasset
MFR.Part #
HPE471K35050FVA
JLCPCB Part #
C489737
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 35mm 450V 470uF 50mm ±10% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS