HFH221M25040FVA
Extended
Manufacturer
Zeasset
MFR.Part #
HFH221M25040FVA
JLCPCB Part #
C432062
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 220uF 25mm 350V 40mm 970mA@120Hz ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS