HFE101M22030FVA
Extended
Manufacturer
Zeasset
MFR.Part #
HFE101M22030FVA
JLCPCB Part #
C432096
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 100uF 2000hrs@105℃ 22mm 30mm 450V ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS