HBE681M35050JVA
Extended
Manufacturer
Zeasset
MFR.Part #
HBE681M35050JVA
JLCPCB Part #
C431992
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.32A@120Hz 3000hrs@105℃ 35mm 450V 50mm 680uF ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS