ZPA05-S24
Extended
Manufacturer
ZOEYGO
MFR.Part #
ZPA05-S24
Description
0.05W 1 100V~400V 200mA 24V 3kV 50mVp-p 5W 81% 85VAC~305VAC AC/DC-DC Short Circuit Protection、Overvoltage protection、Overload protection、Fault self-recovery - AC-DC Power Modules ROHS