ZPA05-S12
Extended
Manufacturer
ZOEYGO
MFR.Part #
ZPA05-S12
JLCPCB Part #
C5375330
Package
Plugin
Description
0.05W 1 100V~430V 12.7mm 12V 18.7mm 31.5mm 3kV 420mA 470uF 5W 80% 80mVp-p 85VAC~305VAC AC/DC-DC Short Circuit Protection、Over Voltage Protection ±1% 插件 AC-DC Power Modules ROHS