ZP20-S09R2
Extended
Manufacturer
ZOEYGO
MFR.Part #
ZP20-S09R2
JLCPCB Part #
C5562572
Package
Plugin,51x25.5mm
Description
0.1W 1 100V~370V 100mVp-p 15.5mm 2.2A 20W 25.5mm 4kV 51mm 85VAC~264VAC 86% 9V AC/DC-DC Short Circuit Protection、Over Voltage Protection ±2% 插件,51x25.5mm AC-DC Power Modules ROHS