SFA10-S12R3P
Extended
Manufacturer
ZOEYGO
MFR.Part #
SFA10-S12R3P
JLCPCB Part #
C5259123
Package
SIP,28.8x20mm
Description
0.05W 1000uF 100V~430V 10W 12V 14.05mm 20mm 28.84mm 3kV 50mVp-p 80% 830mA 85VAC~305VAC ±5% SIP,28.8x20mm AC-DC Power Modules ROHS