K7803-500R3
Extended
Manufacturer
ZOEYGO
MFR.Part #
K7803-500R3
JLCPCB Part #
C22466926
Package
SIP-3P,11.6x7.6mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10.16mm 11.6mm 200uA 20mVp-p 3.3V 4.75V~36V 500kHz 500mA 680uF 7.55mm 80% Buck-Boost Short Circuit Protection、Automatic fault recovery、Overload protection ±4% SIP-3P,11.6x7.6mm DC-DC Power Modules ROHS