E2405UHBD-15W
Extended
Manufacturer
ZLG Zhiyuan Elec
MFR.Part #
E2405UHBD-15W
JLCPCB Part #
C3975209
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 12.7mm 15W 24mA 25.4mm 25mVp-p 300kHz 3A 4000uF 50.8mm 5V 82% 9V~36V Short Circuit Protection、Over Current Protection、Over Voltage Protection 插件 Isolated Power Modules ROHS