ZJA3601BSABT
Extended
Manufacturer
ZJW
MFR.Part #
ZJA3601BSABT
JLCPCB Part #
C20627330
Package
SOIC-8
Description
-18V~-2.4V、2.4V~18V -40℃~+125℃ 1 105dB 130dB 1pA/℃ 25uV 2V/us 2pA 3.2MHz 3.3mA 300nV/℃ 36V 5pA 6.5us 8nV/√Hz@1kHz 90mA Rail-to-Rail Output SOIC-8 Instrumentation Amplifiers ROHS