TX915-JK-11
Extended
Manufacturer
ZIISOR
MFR.Part #
TX915-JK-11
Description
-30℃~+75℃ 110mm 2 2.5dBi 20W 40MHz 915MHz Rubber Ducky Antenna SMA - ROHS