SMF220CA
Extended
Manufacturer
ZHIDE
MFR.Part #
SMF220CA
JLCPCB Part #
C2917874
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 1uA 200W@10/1000us 220V 272V 356V 560mA@10/1000us Bidirectional TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS