SMF100CA
Extended
Manufacturer
ZHIDE
MFR.Part #
SMF100CA
JLCPCB Part #
C5161262
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 1.23A@10/1000us 100V 123V 162V 1uA 200W@10/1000us Bidirectional TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS