SMDJ70CA
Extended
Manufacturer
ZHIDE
MFR.Part #
SMDJ70CA
JLCPCB Part #
C2683733
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 113V 1uA 26.5A@10/1000us 3kW@10/1000us 70V 86V Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS