SMDJ18CA
Extended
Manufacturer
ZHIDE
MFR.Part #
SMDJ18CA
JLCPCB Part #
C5161574
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 102.7A@10/1000us 18V 1uA 22.1V 29.2V 3kW@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS