SMCJ200CA
Extended
Manufacturer
ZHIDE
MFR.Part #
SMCJ200CA
JLCPCB Part #
C5161531
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 200V 247V 324V 4.63A@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS