SMCJ110CA
Extended
Manufacturer
ZHIDE
MFR.Part #
SMCJ110CA
JLCPCB Part #
C5161526
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 110V 135V 177V 1uA 8.47A@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS