SMBJ3.3CA
Extended
Manufacturer
ZHIDE
MFR.Part #
SMBJ3.3CA
JLCPCB Part #
C2917866
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 2mA 3.3V 5.6V 50A@10/1000us 600W@10/1000us 8.2V Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS