SMBJ130CA
Extended
Manufacturer
ZHIDE
MFR.Part #
SMBJ130CA
JLCPCB Part #
C5161441
Package
DO-214AA(SMB)
Description
130V 159V 1uA 2.9A@10/1000us 209V 600W@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS