SMAJ85CA
Extended
Manufacturer
ZHIDE
MFR.Part #
SMAJ85CA
JLCPCB Part #
C5161344
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 104V 137V 1uA 2.9A@10/1000us 400W@10/1000us 85V Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS