SMAJ33CA
Extended
Manufacturer
ZHIDE
MFR.Part #
SMAJ33CA
JLCPCB Part #
C5162195
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 33V 40.6V 400W@10/1000us 53.3V 7.5A@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS