SMAJ180CA
Extended
Manufacturer
ZHIDE
MFR.Part #
SMAJ180CA
JLCPCB Part #
C5161350
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1.4A@10/1000us 180V 1uA 222V 292V 400W@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS