5.0SMDJ70A
Extended
Manufacturer
ZHIDE
MFR.Part #
5.0SMDJ70A
JLCPCB Part #
C5161622
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 113A@10/1000us 44.69uA 5kW@10/1000us 70V 86V TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS