5.0SMDJ58A
Extended
Manufacturer
ZHIDE
MFR.Part #
5.0SMDJ58A
JLCPCB Part #
C5161620
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 53.95uA 58V 5kW@10/1000us 71.2V 93.6A TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS