WT396VW-094R-0W
MFR.Part #
WT396VW-094R-0W
JLCPCB Part #
C30602419
Package
SMD,P=3.96mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1x9P 250V 3.96mm 7A 9 9P Copper alloy LCP Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 VH maize-yellow SMD,P=3.96mm,Surface Mount,Right Angle Wire To Board Connector ROHS