WT250MW-084R-0W
MFR.Part #
WT250MW-084R-0W
JLCPCB Part #
C30600034
Package
SMD,P=2.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1x8P 2.5mm 250V 3A 8 8P Copper alloy LCP Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 XH maize-yellow SMD,P=2.5mm,Surface Mount,Right Angle Wire To Board Connector ROHS