WT250ML-024C-0W
MFR.Part #
WT250ML-024C-0W
JLCPCB Part #
C30600039
Package
SMD,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x2P 2 2.5mm 250V 2P 3A Brass LCP Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 XH maize-yellow SMD,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS