BV302S12006-ZU
Extended
Manufacturer
ZETTLER
MFR.Part #
BV302S12006-ZU
JLCPCB Part #
C17469487
Package
Plugin
Description
1 1 12V 230V 4.2kV 50mA 插件 Power Transformers ROHS